Strona główna Hodowla Koty Kocięta Poprzednie mioty Linki Kontakt
     

   »   OUR CATS           ABOUT US         AVAILABLE KITTENS         PAST KITTENS          CONTACT          LINKS         BICOLOUR
Witaj na stronie naszej hodowli

Hodowla Catmadness zarejestrowana jest w FiFe (Fédération Internationale Féline ) od 2007 roku. Należymy do śląskiego klubu ŚKMKR, który jest członkiem Polskiej Federacji Felinologicznej. Naszym głównym celem jest hodowla zdrowych, ładnych w typie kociąt o miłych charakterach.
Zajmujemy się pracą nad kotami typu van, arlekin i bikolor.
Koty aktywnie uczestniczą w pokazach i wystawach, gdzie otrzymują uznanie sędziów, nagrody oraz tytuly. Hodowla testowana genetycznie.

Cattery tested P.K.D., FeLv, FIV
Linie hodowlane na których opieramy naszą hodowlę to:

Od Elizy, Artemis, Pajean's, Polcann's, Candirand, Catillak, Palmaris, Rubyrose, Light Air, Bolo, Brannaway, Herbas, Lelija, Pashasprid...
Wszystkie dorosłe koty w naszej hodowli posiadają licencję hodowlaną. Wszystkie zwierzęta są przebadane genetycznie i wolne od P.K.D. oraz kociej białaczki. Każde zwierzę wydane nowym właścicielom odchodzi z naszej hodowli z pełną dokumentacją oraz umową kupna/sprzedaży.

Zawsze najwięcej radości sprawia nam moment, w którym nasze wypieszczone kociaki trafiają do odpowiedzialnych i kochających domów.

Właścicielom udzielamy wszelkich porad na temat pielęgnacji i żywienia kotów perskich. Zapraszamy do kontaktu, jeżeli szukają Państwo miłego, bardzo łagodnego zwierzątka domowego o wyjątkowej urodzie i charakterze. Mieszkamy na Śląsku, w Tychach. Koty mieszkają razem z nami w domu i są częścią naszej rodziny.

Hodowla Kotów Catmadness *PL
Adresy stron związków:


 
w górę
 Kontakt:
Hodowla Catmadness
miasto 43-100 Tychy, Śląsk
adres e-mail kontaktowy: kotyperskie@gmail.com
Nasz adres facebook: https://www.facebook.com/Catmadness

Copyright 2008 - 2019 ©Catmadness Hodowla kotów perskich Wszelkie prawa zastrzeżone
Wszystkie Zdjęcia na stronie są wyłączną własnością hodowli Catmadness *PL! Kopiowanie zabronione.